stickynote (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: edit
ta: மாற்று
