stickynote (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข
