stickynote (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: URL
ur: یو آر ایل
