stickynote (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: edit
ast: editar
