stickynote (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: edit
bg: редактирай

en: Note
bg: Бележка
