stickynote (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: edit
bs: izmijeni
