stickynote (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: edit
da: redigér

en: Note
da: Bemærk

en: Created timestamp
da: Timestamp for oprettelse
