stickynote (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
