Sticky Note (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: edit
he: עריכה

en: URL
he: כתובת URL

en: Note
he: הערות

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן
