stickynote (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: edit
is: breyta

en: URL
is: vefslóð
