stickynote (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: edit
km: កែសម្រួល
