stickynote (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن
