stickynote (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: edit
lt: redaguoti
