stickynote (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: edit
mn: засварлах
