stickynote (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: edit
nl: bewerken

en: Note
nl: Notitie

en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

en: Created time
nl: Aanmaaktijd

en: Created timestamp
nl: Tijdstip van aanmaken
