stickynote (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: edit
oc: modificar
