stickynote (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: edit
pl: edytuj

en: Note
pl: Notatka

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia
