Sticky Note (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: edit
ro: modifică

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării
