stickynote (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: edit
sr: измени
