stickynote (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: edit
vi: sửa

en: Note
vi: Ghi chú

en: Created time
vi: Thời gian tạo
