Sticky Note (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: edit
af: redigeer
