Sticky Note (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: edit
ar: تحرير

en: URL
ar: العنوان URL
