Sticky Note (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: URL
bn: ইউআরএল
