Sticky Note (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: edit
eo: redakti
