Sticky Note (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: edit
et: muuda

en: Created timestamp
et: Loomise aeg
