Sticky Note (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: edit
hi: संपादन करें

en: URL
hi: यूआरएल
