Sticky Note (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: edit
kk: түзету

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты
