Sticky Note (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL
