Sticky Note (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: edit
am: አስተካክል

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ
