Sticky Note (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: edit
be: рэдагаваць

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Order
be: Парадак
