Sticky Note (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Order
bo: གོ་རིམ
