Sticky Note (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
