Sticky Note (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Order
el: Σειρά
