Sticky Note (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Order
id: Urutan

en: Created timestamp
id: Tanda waktu pembuatan
