Sticky Note (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: edit
it: modifica

en: Order
it: Ordina

en: Created timestamp
it: Data e ora creazione
