Sticky Note (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: edit
ja: 編集

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Note
ja: 注意

en: Order
ja: オーダー

en: Created time
ja: 作成日

en: Created timestamp
ja: 生成時のタイムスタンプ
