Sticky Note (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: edit
jv: sunting

en: Order
jv: Urutan
