Sticky Note (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ
