Sticky Note (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
