Sticky Note (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: edit
nn: endre

en: Order
nn: Sorteringsval
