Sticky Note (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ
