Sticky Note (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: edit
fa: تدوین

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: Order
fa: سفارش
