Sticky Note (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Order
ps: اوډون
