Sticky Note (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: edit
ru: изменить

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Add Note
ru: Добавить примечание

en: Order
ru: Порядок

en: Created time
ru: Время создания

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX
