Sticky Note (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Order
se: Diŋgo
