Sticky Note (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: edit
sq: ndrysho

en: URL
sq: Adresa URL
