Sticky Note (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: edit
sv: redigera

en: Order
sv: Ordning

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel
