Sticky Note (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: edit
te: మార్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Order
te: క్రమం
