Sticky Note (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข

en: ID
th: ไอดี

en: Order
th: เรียงตาม
