Sticky Note (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: edit
ur: ترمیم

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
